خدمات پس از فروش

بخش مشاوره و نیاز سنجی تخصصی:

تیم فروش پارس هولد در صورت نیاز ، در محل مشتری حضور پیدا کرده و  با دانش و تجربیات چندین ساله  که در این بخش دارند ، پس از بررسی و نیاز سنجی بهترین انتخاب را پیشنهاد خواهند داد که  هم از نظر ظرفیت ، قیمت ، کیفیت و انرژی ، متناسب با هر مشتری خواهد بود .

ارائه مشاوره فنی تخصصی:

مشتریان گرامی

گروه فنی بهسان به جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده  سعی بر این دارد که بهترین نوع از محصول از لحاظ کیفیت  را در اختیارتان قرار دهد. در نتیجه آمادگی دارد تا مشاوره فنی و تخصصی در ارتباط با محصولات و خدمات مجموعه ارائه و شما را در انتخاب هرچه مناسب ترهمراهی کند.

دریافت سفارشات:

کمپرسور بهسان با داشتن انواع ماشین آلات مجهز-دستگاه های برش و سایر تجهیزات لازم قادر به پذیرش سفارش هرنوع کمپرسور جهت مصارف خاص در صنایع میباشد.بهسان با اطمینان از کیفیت و فن آوری در تولیدات محصولات خود را به مدت شش ماه تا یکسال تضمین میکند.

خدمات پس از فروش:

تیم فروش بهسان بصورت ماهانه با مشتریان تماس گرفته و زمان تعویض قطعات را یاد آوری و در صورت لزوم تیم خدمات را اعزام میکند . و در صورتی که مشتریان بابت هر نوع اشکال احتمالی تماس بگیرندسریعا نیرو اعزام میگردد .    همچنین تیم خدمات در هر زمان آماده آموزش اولیه دستگاه ها به متقاضیان میباشند.